В час по „Човекът и природата“ ученикът Мартин Димитров от 5. музикален клас се превърна в истински учител и впечатли своите съученици с отлично подготвен урок на тема „Дишане и здраве“.
С увереност, отговорност и отлично познаване на темата Мартин представи важни здравословни навици за поддържане на добра дихателна система. По достъпен и аргументиран начин той обясни и вредното влияние на тютюнопушенето върху човешкия организъм, като насочи вниманието към значението на здравословния начин на живот.
По време на урока Мартин, под зоркото око на своя учител г-жа Елица Станачкова, използва разнообразни материали и интересни примери, задаваше въпроси и активно насърчаваше участието на своите съученици. Със своята подготовка и увлекателно представяне той успя да задържи вниманието на класа през целия учебен час.
Поздравления за старанието, инициативността и смелостта да застанеш пред класа като истински преподавател!









