За поредна година в СУ „Сава Доброплодни“ се проведе Финалният кръг на състезанията, организирани от Сдружението на българските начални учители. Това престижно събитие събира най-добре представилите се ученици от I до IV клас, които през цялата учебна година са доказвали своите знания, умения и упоритост в различни тематични състезания.

  • „Златен финалист“ – 41 ученици
  • „Сребърен финалист“ – 48 ученици

Поздравления за всички медалисти, както и за техните всеотдайни учители и родители, които ежедневно ги подкрепят и вдъхновяват по пътя към знанието!

Пожелаваме на всички ученици още много бъдещи успехи и покорени върхове!